Montaż baterii łazienkowych

Oferuję montaż wszelkiego typu baterii łazienkowych. Jeśli zachodzi taka potrzeba mogę doradzić wybór dobrego kranu lub też po konsultacji i za zgodą klienta kupić i zamontować w Państwa łazience. Aby dobrze zamontować baterię naścienną (czy to jedynie prysznicową lub nawannowo-prysznicową) – mocowaną „do ściany” trzeba mieć nie tylko wiedzę i doświadczenie ale także dużą dozę wyczucia. Niektóre oczka wodne w ścianie są wykonane krzywo, nierównolegle i w takich przypadkach wymagane jest dobre podejście do pracy aby równo a przede wszystkim bezpiecznie dla klienta zamontować nowy kran korzystając ze wszelkich sposobów zawodowych.

Przed montażem baterii mocowanych do wanny :”nawannowych” koniecznie zmierzyć rozstaw. Baterie starego typu mają rozstaw 14,5 cm, nowsze 15 cm. Te brakujące pół centymetra czyni ogromną różnicę, także przed kupnem baterii nawannowej polecam Państwu dokładne zmierzenie rozstawu od „osi do osi”.

Wszystkie baterie umywalkowe-stojące, mocowane NA umywalce powinny pasować do istniejącego otworu w umywalce, te detale są standaryzowane także wystarczy powiedzieć sprzedawcy „bateria umywalkowa stojąca” a będzie wiadomo o co chodzi. Chyba że chodzi o  kran nad umywalką montowany do ściany: jest to „bateria umywalkowa naścienna”.