Naprawa spłuczek

Naprawiam wszelkiego rodzaju spłuczki: kompakty – ceramiczne, plastikowe wiszące na ścianie oraz wiele modeli spłuczek podtynkowych. Naprawa spłuczek podtynkowych wymaga specjalistycznych umiejętności i doświadczenia.

Na stałym wyposażeniu posiadam większość części zamiennych potrzebnych do naprawy „od ręki”. Naprawa zabudowanego geberitu może wiązać się z koniecznością wcześniejszego obejrzenia aby ewentualnie zamówić części zamienne: z uwagi na wielość niepowtarzalnych modeli.

Pogwarancyjny serwis spłuczek takich marek jak: Geberit, Friatec, Valsir, Schwab, Jomo, TECE,

Cersanit, KK­Pol, Grohe, Koło, Siamp i inne.

Naprawa spłuczki podtynkowej wymaga doświadczenia i ostrożności. Każdy producent ma swój projekt z uwagi na zastrzeżenia patentowe itp. także zabierając się za naprawę można się liczyć z różnymi sposobami demontażu niedziałających elementów i nie znając projektowych detali można je po prostu uszkodzić. Nieraz zastałem elementy uszkodzone przez niefachowy demontaż, które później trzeba było zamawiać, bo wymiana spłuczki nie wchodzi w rachubę. Części do podtynków nie są tanie. Dobry wykonawca ma swoje wypróbowane sposoby na niektóre mechaniczne uszkodzenia, na alternatywne części zamienne, dzięki czemu można zaoszczędzić.

A poniżej parę przykładowych zdjęć z serwisu:

VALSIR Steel VALSIR steel1 Valsir Angel 1 MEPA przycisk