Naprawa spłuczek

Naprawa spłuczek podtynkowych  – zabudowanego geberitu to coraz częściej zamawiana specjalistyczna usługa z uwagi na postęp w technice sanitarnej.

Naprawiam wszelkiego rodzaju spłuczki podtynkowe oraz tradycyjne ceramiczne kompakty. Solidna,fachowa naprawa: tel. 606 33 02 02

Naprawa spłuczek podtynkowych-zabudowanego geberitu wymaga specjalistycznych umiejętności i doświadczenia. Na stałym wyposażeniu posiadam większość części zamiennych potrzebnych do naprawy „od ręki”. Naprawa zabudowanego geberitu może wiązać się z koniecznością wcześniejszego obejrzenia aby ewentualnie zamówić części zamienne: z uwagi na wielość niepowtarzalnych modeli.

Oferuję pogwarancyjny serwis spłuczek podtynkowych takich marek jak: Geberit, Friatec, Valsir, Schwab, Jomo, TECE, Cersanit, KK­Pol, Grohe, Koło, Siamp, MEPA i inne.

Jeżeli potrzebują Państwo naprawić spłuczkę: proszę dzwonić: 606 33 02 02

Mateusz Melnyczuk – naprawa spłuczek podtynkowych tel. 606 33 02 02

 

Naprawa spłuczki podtynkowej wymaga doświadczenia i ostrożności. Każdy producent ma swój projekt z uwagi na zastrzeżenia patentowe itp. także zabierając się za naprawę można się liczyć z różnymi sposobami demontażu niedziałających elementów i nie znając projektowych detali można je po prostu uszkodzić. Nieraz zastałem elementy uszkodzone przez niefachowy demontaż, które później trzeba było zamawiać, bo wymiana spłuczki nie wchodzi w rachubę. Części do podtynków nie są tanie. Dobry wykonawca ma swoje wypróbowane sposoby na niektóre mechaniczne uszkodzenia, na alternatywne części zamienne, dzięki czemu można zaoszczędzić.

A poniżej parę przykładowych zdjęć z serwisu. Poniżej znajdują się fotografie z naprawy spłuczek Valsir – model pneumatyczny, Valsir Angel: model mechaniczny oraz MEPA.

VALSIR Steel VALSIR steel1 Valsir Angel 1 MEPA przycisk

Polecam również obejrzenie kolejnej podstrony:

Spłuczki – naprawa geberitów